Fotografia ślubna Sandomierz to dla mnie piękny ślub Diany i Krzysztofa. Reżyser Ojcieca Mateusza, dobrze wiedział co robią umiejscawiając akcję serialu w tym mieście. Wpis na blogu to zaledwie mały wycinek z wszystkich zdjęć, który otrzymała Młoda Para na płytach DVD. Pełna galeria z wszystkimi fotografiami znajduje się pod specjalnym linkiem dostępnym dla Pary Młodej oraz gości.

Sesja narzeczeńska

Do Sandomierza mym świetlnym rydwanem przybyłem dzień przed ślubem Diany i Krzysztofa. Wcześniej umówiliśmy się, że w piątek wykonamy krótką sesję narzeczeńską. Jedną z piękniejszych naturalnych atrakcji turystycznych Sandomierza jest Wąwóz Świętej Jadwigi. Jest to długi wąwóz, który położony jest bardzo blisko centrum miasta. Od tego urokliwego miejsca postanowiliśmy rozpocząć zdjęcia. Długie konary drzew oraz sam wąwóz stanowią doskonałe tło i pozwalają kreatywnie ustawić narzeczonych. Po zdjęciach na łonie natury udaliśmy się na starówkę, która przypomina mi miniaturową wersję Starego Miasta w Toruniu. Czułem się jak ryba w wodzie, zdjęcia wyszły przepięknie, a tło stanowiły, liczne bramy, wąskie brukowe uliczki oraz rynek, który szczególnie przypadł mi do gustu. Na zakończenie już po zmroku, udaliśmy się do jednej z lokalnych restauracji, aby wykonać nastrojowe „zdjęcia nocne” 🙂

Przygotowania, ślub i wesele – czyli esencja reportażu ślubnego

Dianie i Krzysztofowi towarzyszyłem od samego rana. Już od początku było co fotografować, dużo się działo, a co najfajniejsze było dużo śmiechu i luzu, co mam nadzieje widać na zdjęciach. Uroczystość zaślubin miała miejsce w kościele w Wielowsi. XIX-wieczna świątynia jest przestronna, fotografowanie w niej była czystą przyjemnością. Duża ilość zastanego światło bardzo ułatwiała fotografowanie. Po wzruszających zaślubinach przyszedł czas na szaloną zabawę, w oddalonym o kilka kilometrów Dworze Dwikozy. Jest to duża, elegancka sala weselna, na której również bardzo dobrze się fotografuje. Do obiektu przylega ogród, w którym zostały wykonane zdjęcia grupowe, które stanowią uzupełnieniem reportażu.

Wpis fotografia ślubna Sandomierz uważam zamknięty. Zachęcam do komentowania zdjęć.