Cześć, jestem Wojtek, fotograf.

Skoro tu jesteście chciałbym Wam podziękować za to, że poświęciliście swój czas na to by zobaczyć moje zdjęcia. Mam nadzieję, że dostrzegacie w nich to co i ja, czyli prawdziwe ludzkie historie i emocje zatrzymane w czasie. Wiem, że doceniacie prawdziwą sztukę fotografii.

Wybierając mnie jako fotografa na swoim ślubie, powinniście wiedzieć o mnie coś więcej. Zacznę od tego, że fotografia jest moją prawdziwą pasją, każdą wolną chwilę spędzam z aparatem w ręku, nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja na wyjątkowe ujęcie. Nigdy nie odkładam niczego na później, ważne jest tu i teraz, bo nic nie dzieje się dwa razy. Uwielbiam przyrodę i podróże, podobno robię też świetną pizzę, choć bliscy twierdzą, że nie tylko, to pizza jest moim popisowym daniem.

Profesjonalną fotografią zajmuję się już od 11 lat, w tym czasie uczestniczyłem w wielu ceremoniach ale i tak za każdym razem wierzę, że Wasza będzie wyjątkowa. Robiłem zdjęcia w całej Polsce ale najczęściej możecie mnie spotkać we Włocławku, Toruniu, Łodzi i Bydgoszczy. Ślub to szczególny czas w Waszym, życiu, to początek czegoś nowego co będziecie tworzyć Razem, moja rola polega na tym by opowiedzieć Waszą historię za pomocą zdjęć.

Prawdziwa fotografia ślubna opiera się w dużej mierze na emocjach. Zależy mi aby po czasie zdjęcia, które da Was zrobię wywoływały podobne odczucia do tych, które towarzyszyły Wam w dniu Waszego ślubu. Wierzę, że zdjęcia, które dla Was zrobię zatrzymają czas i piękne chwile na zawsze.

Jestem szczęściarzem, że mogę robić to co lubię a tym samym dawać radość innym. Każda pasja wymaga też pracy, żeby nie stać w miejscu tylko ciągle stawać się coraz lepszym, lepszym dla Was.

Kiedy się już spotkamy, będę chciał jak najwięcej się o Was dowiedzieć, im lepiej Was poznam, tym łatwiej będzie mi sprostać Waszym wymaganiom. Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu ze mną, rozmowa to podstawa.

Zdobyłem tytuł: ZANKYOU INTERNATIONAL WEDDING AWARDS w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny 2018, fotograf roku 2018 według Gazety Pomorskiej oraz laureat Orły Fotografii 2019.