WESELE EMILII I OSKARA W PAŁACU BURSZTYNOWYM

Jedną z trudniejszych decyzji podczas załatwiania formalności związanych z weselem jest wybór odpowiedniej sali, wszyscy wiemy, że to ludzie tworzą klimat na imprezie, ale i miejsce nie jest bez znaczenie.

Emilia i Oskar nie mieli wątpliwości, że ich wymarzonym miejscem na wesele jest Pałac Bursztynowy, dlaczego? Bo to wprost idealne miejsce dla osób ceniących sobie elegancki wystrój w pałacowej oprawie.


PAŁAC BURSZTYNOWY – MIEJSCE NA WESELE JAK W BAJCE

Pałac Bursztynowy to piękny obiekt, otoczony niesamowitymi ogrodami, mieszczący się w samym środku Polski we Włocławku.

To idealne miejsce dla osób szukających dla siebie czegoś wyjątkowego. Myśląc o swoim wymarzonym ślubie do dyspozycji macie Złotą salę balową wystrojem przypominającą tę z bajki o kopciuszku, nawet można zgubić pantofelek na schodach –byle nie był to bucik panny młodej.

Jeśli nie sala balowa to jeszcze zostaje ogród, szczególnie w okresie wiosennym, kiedy to zielone alejki mienią się barwami słodko pachnących kwiatów. Taka sceneria daje nieograniczone możliwości sesji ślubnej, która pozostaje pamiątką na całe wspólne życie.

PRZYGOTOWANIA W DNIU ŚLUBU

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia zawsze zaczynają się wczesnym rankiem i powodują nerwy, ale zupełnie niepotrzebnie, przecież wszystko było zaplanowane dużo wcześniej, więc musi się udać. Emilia i Oskar przygotowywali się do tego ważnego wydarzenia w pokojach Pałacu Bursztynowego, których wystrój jest iście królewski, idealnie pasujący do okazji. Bo gdzie indziej można poczuć się jak prawdziwa księżniczka jak nie w pałacu będąc ubraną w suknię ślubną.

Chcąc wyglądać zjawiskowo na ślubie i weselu należy też pamiętać o kosmetyczce, która zrobi profesjonalny makijaż, taki, który mimo upływu czasu tak samo świetnie wygląda i na ślubie i po godzinie 24 na weselu. Emilia nie miała wątpliwości, że dopełnieniem jej wyglądu zajmie się nie, kto inny jak Emilia Grzelak z Emma Beauty Studio Urody.

Jako fotograf bardzo cenię sobie pracę kosmetyczki gdyż na zdjęciach widać najmniejsze detale a mi zależy, żeby fotografie, które oddam w wasze ręce były jak najbardziej naturalne a nie ,retuszowane np. z powodu rozmazanego makijażu.

FOTOGRAF W PAŁACU BURSZTYNOWYM

Wybierając fotografa na weselę warto zapytać czy robił on już zdjęcia na sali, którą chcecie wybrać, jeśli tak to świetnie, oznacza to, że doskonale zna rozkład sal, korytarzy, wie gdzie zrobić najlepsze ujęcia. Dodatkowo może coś podpowiedzieć, ale przede wszystkim pokaże wam zdjęcia z tego konkretnego miejsca, co z pewnością ułatwi wam wybór fotografa na ślub w Pałacu Bursztynowym.

Fotograf to jeden z ważniejszych elementów tego wyjątkowego dnia, towarzyszy wam przez cały dzień, począwszy od przygotowań przechodząc przez sakramentalne tak a kończąc na zabawie weselnej. Jest nie tylko z wami, ale z waszymi bliskimi po to by uchwycić wszystkie wyjątkowe chwile, od niepochamowanego śmiechu przez łzy wzruszenia, będą przy tym wszystkim niezauważalnym.

Praca fotografa powinna powodować uśmiech na waszych twarzach jeszcze na wiele lat po ślubie, kiedy przeglądając album ze zdjęciami zobaczycie coś, co przywoła emocje i uczucia z tego wyjątkowego dnia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]