Martyna i Maciej – wesele w Hotelu Viwaldi

Ślub i wesele

Przed rozpoczęciem klasycznego reportażu ślubnego z „działań Pary Młodej”, udałem się sfotografować dekorację na sali weselnej w Hotelu Viwaldi. Martyna wybrała styl rustykalny do udekorowania wnętrza, gdzie wkrótce miała rozpocząć się zabawa weselna. Kolorem przewodnim był delikatny róż (pudrowy? 🙂 ). Piękne detale oraz wygląd sali można obejrzeć na początkowych zdjęciach. 

W domu, gdzie odbywały się przygotowania od samego początku miałem co robić. Bardzo dużo się działo, na miejsce z każdą minutą dojeżdżały kolejne osoby z rodziny. Jak każdy fotograf lubię, kiedy dużo się dzieje, wychodzą potem z tego ciekawe zdjęcia. Zresztą oceńcie sami i zobaczcie co działo się dalej już bez moich zbędnych opisów 🙂 …

Plener

Po chwilach wzruszeń podczas ceremonii zaślubin i zabawie do białego rana podczas wesela, przyszła pora na romantyczny plener. Korzystając z końcówki ciepłego lata, wspólnie podjęliśmy decyzję, że zdjęcia wykonamy na łonie natury, a dokładnie w rodzinnych stronach Martyny, w okolicach Baruchowa. Było trochę łąk i lasów, „kawałek” jeziora z pomostem i dużo śmiechu. Tak jak widać na zdjęciach Panna Młoda miała piękny wianek, który idealnie pasował wpasował się w koncepcję sesji. 

Sesja narzeczeńska

zachęcam również do obejrzenia sesji narzeczeńskiej, która wykonałem dla Martyny i Macieje, jeszcze przed ślubem i plenerem. Jednym słowem Para Młoda dostała „pakiet full wypas” i z tego co wiem była z niego całkiem zadowolona.

Jeżeli podobają Wam się moje zdjęcia,

zapraszam do kontaktu, zarezerwujcie swój termin już dziś.

tel. 500 610 716
 

 

About the Author:
fotograf


4 Comments:

 1. Monika
  Sierpień 07, 2017

  Fajna, naturalna obróbka 🙂 Dużo ciekawych kadrów 🙂

 2. Robert
  Sierpień 07, 2017

  Dopracowany materiał, fajne kadry, kolorki 🙂

 3. Dawid Mitoraj
  Maj 18, 2019

  przepiękne zdjęcia. całość na ogromny +

 4. houseofimages
  Lipiec 24, 2019

  Bardzo ładne zdjęcia. Piękna para i piękne miejsce 🙂


Leave a Comment!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.