Pałac Bursztynowy

Ślub jak z bajki w Pałacu Bursztynowym

Jedną z trudniejszych decyzji podczas załatwiania formalności związanych z weselem jest wybór odpowiedniej sali, wszyscy wiemy, że to ludzie tworzą klimat na imprezie, ale i miejsce nie jest bez znaczenie.

Emilia i Oskar nie mieli wątpliwości, że ich wymarzonym miejscem na wesele jest Pałac Bursztynowy, dlaczego? Bo to wprost idealne miejsce dla osób ceniących sobie elegancki wystrój w pałacowej oprawie.

Ślub plenerowy w Pałacu Bursztynowym

Pałac Bursztynowy – wymarzone miejsce na wesele

Pałac Bursztynowy to piękny obiekt, otoczony niesamowitymi ogrodami, mieszczący się w samym środku Polski we Włocławku. To idealne miejsce dla osób szukających dla siebie czegoś wyjątkowego. Myśląc o swoim wymarzonym ślubie do dyspozycji macie Złotą salę balową wystrojem przypominającą tę z bajki o kopciuszku, nawet można zgubić pantofelek na schodach –byle nie był to bucik panny młodej. Jeśli nie sala balowa to jeszcze zostaje ogród, szczególnie w okresie wiosennym, kiedy to zielone alejki mienią się barwami słodko pachnących kwiatów. Taka sceneria daje nieograniczone możliwości sesji ślubnej, która pozostaje pamiątką na całe wspólne życie.

Przygotowania w dniu ślubu

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia zawsze zaczynają się wczesnym rankiem i powodują nerwy, ale zupełnie niepotrzebnie, przecież wszystko było zaplanowane dużo wcześniej, więc musi się udać. Emilia i Oskar przygotowywali się do tego ważnego wydarzenia w pokojach Pałacu Bursztynowego, których wystrój jest iście królewski, idealnie pasujący do okazji. Bo gdzie indziej można poczuć się jak prawdziwa księżniczka jak nie w pałacu będąc ubraną w suknię ślubną.

Chcąc wyglądać zjawiskowo na ślubie i weselu należy też pamiętać o kosmetyczce, która zrobi profesjonalny makijaż, taki, który mimo upływu czasu tak samo świetnie wygląda i na ślubie i po godzinie 24 na weselu. Emilia nie miała wątpliwości, że dopełnieniem jej wyglądu zajmie się nie, kto inny jak Emilia Grzelak z Emma Beauty Studio Urody.

Jako fotograf bardzo cenię sobie pracę kosmetyczki gdyż na zdjęciach widać najmniejsze detale a mi zależy, żeby fotografie, które oddam w wasze ręce były jak najbardziej naturalne a nie ,retuszowane np. z powodu rozmazanego makijażu.

Fotograf w Pałacu Bursztynowym

Wybierając fotografa na weselę warto zapytać czy robił on już zdjęcia na sali, którą chcecie wybrać, jeśli tak to świetnie, oznacza to, że doskonale zna rozkład sal, korytarzy, wie gdzie zrobić najlepsze ujęcia. Dodatkowo może coś podpowiedzieć, ale przede wszystkim pokaże wam zdjęcia z tego konkretnego miejsca, co z pewnością ułatwi wam wybór fotografa na ślub w Pałacu Bursztynowym.

Fotograf to jeden z ważniejszych elementów tego wyjątkowego dnia, towarzyszy wam przez cały dzień, począwszy od przygotowań przechodząc przez sakramentalne tak a kończąc na zabawie weselnej. Jest nie tylko z wami, ale z waszymi bliskimi po to by uchwycić wszystkie wyjątkowe chwile, od niepochamowanego śmiechu przez łzy wzruszenia, będą przy tym wszystkim niezauważalnym.

Praca fotografa powinna powodować uśmiech na waszych twarzach jeszcze na wiele lat po ślubie, kiedy przeglądając album ze zdjęciami zobaczycie coś, co przywoła emocje i uczucia z tego wyjątkowego dnia.

Sesja w ogrodach Pałacu Bursztynowego

Jak w bajce…

Pałac Bursztynowy to jeden z najciekawszych nowo powstałych budynków we Włocławku. To nie tylko nowoczesny hotel, ale cały kompleks restauracyjno – hotelowy, z przyległym dużym ogrodem, w którym każdy może się zrelaksować. Kompleks oddaje w ręce gości 35 pokoi (jedno, dwu oraz trzy osobowe) oraz apartament. Każdy pokój posiada telewizor, dostęp do internetu, telefonu oraz mini baru. Dodatkowo, aby podnieść komfort użytkowania, każdy pokój jest klimatyzowany. Goście mogę korzystać z Pałacowej Restauracji, która serwuje wyszukane dania z owoców morza, ryb i najznakomitszych mięs. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowano korty tenisowe. Do dyspozycji oddane zostały również sauny suche.

… luksus na wyciągnięcie ręki

Bajkowe wręcz otoczenie Pałacu, ogród z romantycznymi alejkami, oczko wodne z mostkiem stanowią dogodne miejsce do wykonania pleneru ślubnego, po weselu lub nawet w trakcie jego trwania. Na terenie ogrodu może odbyć się modny ostatnio cywilny ślub plenerowy. Organizując taką uroczystość Para Młoda może sprawić, by ich przyjęcie było niepowtarzalne oraz zapamiętane przez zaproszonych gości. Obsługa hotelu chętnie i sprawnie pomoże dopiąć wszystko na ostatni guzik. Duży atutem hotelu jest też łatwy i szybki dojazd z DK91. Cały kompleks znajduje się w ustronnym miejscu, które zapewnia cichy i komfortowy wypoczynek, w najbardziej luksusowej wersji.

Pałac Bursztynowy Sala weselna Włocławek, Okrężna 21, tel. 54 231 91 00 palacbursztynowy.pl