Pałac Bursztynowy Sala weselna

Włocławek, Okrężna 21, tel. 54 231 91 00
palacbursztynowy.pl

Jak w bajce…

Pałac Bursztynowy to jeden z najciekawszych nowo powstałych budynków we Włocławku. To nie tylko nowoczesny hotel, ale cały kompleks restauracyjno – hotelowy, z przyległym dużym ogrodem, w którym każdy może się zrelaksować.

Kompleks oddaje w ręce gości 35 pokoi (jedno, dwu oraz trzy osobowe) oraz apartament. Każdy pokój posiada telewizor, dostęp do internetu, telefonu oraz mini baru. Dodatkowo, aby podnieść komfort użytkowania, każdy pokój jest klimatyzowany. Goście mogę korzystać z Pałacowej Restauracji, która serwuje wyszukane dania z owoców morza, ryb i najznakomitszych mięs. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowano korty tenisowe. Do dyspozycji oddane zostały również sauny suche.

… luksus na wyciągnięcie ręki

Bajkowe wręcz otoczenie Pałacu, ogród z romantycznymi alejkami, oczko wodne z mostkiem stanowią dogodne miejsce do wykonania pleneru ślubnego, po weselu lub nawet w trakcie jego trwania. Na terenie ogrodu może odbyć się modny ostatnio cywilny ślub plenerowy. Organizując taką uroczystość Para Młoda może sprawić, by ich przyjęcie było niepowtarzalne oraz zapamiętane przez zaproszonych gości. Obsługa hotelu chętnie i sprawnie pomoże dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Duży atutem hotelu jest też łatwy i szybki dojazd z DK91. Cały kompleks znajduje się w ustronnym miejscu, które zapewnia cichy i komfortowy wypoczynek, w najbardziej luksusowej wersji.