fotografia ślubna, zdjęcia Oli i Damiana

Fotografia ślubna – zdjęcia Oli i Damiana

Mówią, że raz się żyje i raz się bierze ślub, skoro coś ma być raz na całe życie to warto żeby było wyjątkowe! Zanim dojdziemy do spektakularnego zakończenia tego szczególnego dnia, jakim jest wesele musimy przejść przez szereg nie zawsze łatwych decyzji. Pierwsza a zarazem najtrudniejsza to wybór tego jednego jedynego partnera na całe życie, patrząc na Olę i Damiana widać, że wybór był strzałem w dziesiątkę, ich uśmiech i to jak na siebie patrzą mówi wszystko… miłość i niepohamowane szczęście.

Wygląd w dniu własnego ślubu jest jedną z istotniejszych spraw a profesjonalna makijażystka taka jak Klaudia Dobrosielska jest na wagę złota.

Wiadomo, że miłość uskrzydla a najpiękniej zawsze się wygląda w oczach ukochanej osoby niewątpliwie tak samo jest w przypadku Oli i Damiana, ale każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać po prostu zjawiskowo. Na ten wygląd składa się wiele począwszy od wyboru sukni, butów, dodatków a kończąc na fryzurze i oczywiście makijażu, który jest jak wisienka na torcie i tu należy wspomnieć o osobie, która w dniu ślubu jest prawie niewidoczna za to jej profesjonalną pracę podziwiają wszyscy. O kim mowa? Oczywiście o Klaudii Dobrosielskiej, świetnej makijażystce, bo w końcu, kto lepiej zrozumie potrzeby kobiet jak nie druga kobieta.

Fotografie ze ślubu to pamiątka na całe życie zarówno dla nowożeńców jak i ich bliskich, dlatego wybór odpowiedniego fotografa to ważna sprawa.

Teraz czas na kolejną „ukrytą” postać, dzięki której te niezapomniane chwile zostają z parą młodą na długie lata, mowa tu oczywiście o fotografie, czyli o mnie, od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną, ale za każdym razem dzień ślubu jest wyjątkowy również dla mnie. Ktoś mógłby powiedzieć, że przecież to tylko praca, ale dla prawdziwego fotografa to nie tylko praca to pasja, którą można uszczęśliwiać innych ludzi a tym samym stać się części ich historii. Fotografowanie to przede wszystkim umiejętność uchwycenia chwili, tego, co ulotne i niejednokrotnie niezauważalne jak niewypowiedziane słowa, spojrzenia, gesty czy łzy wzruszenia.

Riverside Hotel to idealne dopełnienie tego wyjątkowego dnia, jeśli wesele marzeń to tylko tu.

Po wypowiedzeniu sobie nawzajem upragnionego „tak” przychodzi czas na wesele, wiadomo, że atmosferę tworzą ludzi, jeśli są sobie bliscy i się kochają, wszędzie będą ze sobą bawić się świetnie, ale nie bez znaczenia jest sala weselna. Ta para wybrała Riverside Hotel, miejsce, które wprost idealnie nadaje się na wesele, wystarczy spojrzeć na piękny taras i wystrój sali, zdjęcia mówią same za siebie….

Dla jednych lato oznacza sezon ślubny w pełni dla drugich to dopiero czas decyzji, o który wcześniej była mowa, mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu kilka z nich udało mi się wam ułatwić.