FOTOGRAF Toruń

Toruń przepiękne miasto nad rzeką Wisłą. Prawobrzeżna część tego starego grodu znajduje się na Pomorzu , lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Tyle wstępu jeżeli chodzi o położenie.

Toruń to wspaniałe miejsce na wykonanie zdjęć ślubnych. Zabytkowa starówka, urokliwe uliczki, odrestaurowany bulwar to tylko niektóre miejsca, w których można zorganizować plener. Można znaleźć również wiele, które stworzą nowoczesną scenerię, na przykład Teatr Baj Pomorski. Co prawda budynek powstał w 1945 roku, ale niedawno został zrewitalizowany i został rozbudowany na miarę budowli XXI wieku. Sesję odbywają się również bardzo często w skansenie. Jest to jedna z najbardziej interesujących atrakcji miasta. Tak, więc miejsc do zdjęć jest pod dostatkiem, końcowy efekt jest uzależniony od pomysłowości fotografa. Wskazana jest również uśmiechnięta Para Młoda.

fotograf Toruń Toruń szeroka zdjęcia ślubnefotografia ślubna Toruń  Toruń plenerzdjęcia ślubne Toruń plenertęcza na szerokiejplener na zamku krzyżackimToruń