Fotografia ślubna Toruń

Fotograf ślubny z Torunia

Jeżeli szukasz zaufanego fotografa ślubnego w Toruniu, to jesteś we właściwym miejscu. Nazywam się Wojciech Balczewski, jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję zdjęcia w formie reportażu ślubnego, wykorzystując piękno i ciekawe miejsca Jakie oferuje Toruń i okolice (a także w całym województwie kujawsko-pomorskie).

W dniu ślubu unikam zdjęć pozowanych, pozostawiając miejsce na naturalność i swobodę Młodej Pary i Gości (wyjątkiem są zdjęcia grupowe). Lubię wmieszać się między gości, pracować przez większość dnia jako fotoreporter, dokumentując dzień dokładnie takim jakim był.Ze mną nie spędzicie całego dnia na pozowaniu. Zdjęcia, które mogę dla Was wykonam będą przedstawiać śmiech, zabawę i odzwierciedlać emocję. Będą żywe i dynamiczne ale nie zabraknie im romantyzmu i duchowości.

Staram się tak uchwycić to najpiękniejsze dla młodej pary wydarzenie, aby moje zdjęcia po latach wywoływały zarówno uśmiech jak i łezkę wzruszenia. Fotografie te będą unikalna pamiątka, a spoglądając na nie po latach poczujecie się jak w dniu ślubu. Proszę spojrzeć na zdjęcia w mojej galerii i obejrzeć niektóre śluby, włącznie z przygotowaniami,
ceremonią, pierwszym tańcem i zabawą weselną do oczepin.

Kluczowym elementem w moim podejściu do pracy są relacje, które staram się tworzyć z fotografowanymi osobami. Lubię zrozumieć ich historię, marzenia i co jest dla nich ważne. Moje podejście, w połączeniu z możliwościami technicznymi i pasją, są podstawą tego co pozwala mi tworzyć ponadczasowe obrazy.

Podsumowanie

Ciesz się swoim ślubem jeszcze przez długie lata dzięki zdjęciom wykonanym przez utalentowanego miejscowego fotografia ślubnego. Dzięki dużej wiedzy o Toruniu będę w stanie zagwarantować ciekawe miejsce na plener. Istnieje również możliwość wykonania sesji narzeczeńskiej przed ślubem. Takie zdjęcia pozwalają lepiej poznać się przed ślubem, a Para Młoda w trakcie reportażu ślubnego jest już oswojona z aparatem. Jeżeli szukaliście usługodawcy wpisując słowa: fotografia ślubna Toruń, to z pewnością znaleźliście się we właściwym miejscu. Ponadto jeżeli podobają Wam się zdjęcia na mojej stronie zachęcam do jak najszybszego kontaktu w celu sprawdzenia dostępności terminu, tak abym mógł również dla Was wykonać najpiękniejsze zdjęcia.

Fotograf Toruń

Toruń przepiękne miasto nad rzeką Wisłą. Prawobrzeżna część tego starego grodu znajduje się na Pomorzu , lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Tyle wstępu jeżeli chodzi o położenie.

Toruń to wspaniałe miejsce na wykonanie zdjęć ślubnych. Zabytkowa starówka, urokliwe uliczki, odrestaurowany bulwar to tylko niektóre miejsca, w których można zorganizować plener. Można znaleźć również wiele, które stworzą nowoczesną scenerię, na przykład Teatr Baj Pomorski. Co prawda budynek powstał w 1945 roku, ale niedawno został zrewitalizowany i został rozbudowany na miarę budowli XXI wieku. Sesję odbywają się również bardzo często w skansenie. Jest to jedna z najbardziej interesujących atrakcji miasta. Tak, więc miejsc do zdjęć jest pod dostatkiem, końcowy efekt jest uzależniony od pomysłowości fotografa. Wskazana jest również uśmiechnięta Para Młoda.

Kolejny plener z fantastyczną Parą Młodą za nami. Tym razem udało się wykonać zdjęć w tematyce głownie motocyklowej. Korzystając z okazji, że o tej porze roku kwitną maki, pojawił się również silny  czerwony akcent na zdjęciach. W tak upalne dni nie mogło zabraknąć kadrów wykonanych nad wodą, między żaglówkami. Miłego oglądania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *