Idealne miejsca na plener ślubny we Włocławku

Zdaję sobie sprawę z tego, że zdjęcia ślubne są dla Was wyjątkową pamiątką. Nadają one charakteru i opisują historię, którą często trudno wyrazić słowami. Dlatego też ważne jest, aby Wasza sesja była jedyna i niepowtarzalna. Ważnym jej elementem jest wybór miejsca na plener ślubny we Włocławku, dlatego chętnie pomogę Wam w tej decyzji. Przygotowałem kilka propozycji, które, mam nadzieję, będą dla Was inspiracją. Chętnie uwiecznię Was na ich tle. Jednak jeśli macie swoje propozycje – pamiętajcie, jestem otwarty na każdą z nich.


Plener ślubny nad Jeziorem

Włocławek to bardzo piękne miasto, które dostarcza wiele możliwości. W samym mieście, ale również w jego pobliżu znajdą się idealne miejsca na plener ślubny. Jednym z takich miejsc jest Jezioro Łuba (lub Jezioro Czarne) położone we włocławskiej dzielnicy Wschód Leśny. Miejsca nad jeziorem są niezwykle urokliwe, szczególnie o złotej godzinie, gdzie para młoda może zapozować w pięknym, zachodzącym słońcu . Zdjęcia z odbiciem postaci pary na tle tafli jeziora są niezwykle piękne i oryginalne. Dodatkowym atutem jest położenie pośrodku lasu. Fotografie w zielonym plenerze kojarzone z naturą i prostotą dają naprawdę niezły efekt finalny.


Przystań nad Wisłą

Kolejnym takim miejscem jest Przystań nad Wisłą, gdzie znajduje się między innymi biały most nad Zgłowiączką. Urokliwe miejsce, które prezentuje się pięknie o każdej porze dnia i nocy. To miejsce o dużej przestrzeni, z wielkim potencjałem. Piękna gra świateł, szczególnie wieczorową porą daje świetne efekty na zdjęciach. Mamy tu pas zieleni, sporo wody i błękitne niebo. To wszystko połączone w jedną spójną całość. Biały most nad https://pl-pl.fZgłowiączką cudnie współgra z bielą sukni panny młodej. A widoczne na nim, powieszone kłódki nadają zdjęciu symbolikę wiecznej miłości.


Bulwary

Nieopodal tego miejsca znajdują się bulwary wiślane. Również często wybierane na idealne miejsce na plener ślubny we Włocławku. To miejsce spotkań, spacerów i wypoczynku może okazać się świetnym wyborem. Mamy tu widok na wiślane plaże i pięknie święcący zielony most im. Edwarda Śmigłego-Rydza, który jest idealnym tłem w plenerze nocnym. Bulwary wiślane są niezwykle popularnym miejscem, chociaż wcale nie oklepanym. Gwarantuję Wam, że razem zrobimy niezwykłe i oryginalne ujęcia.


Zarzeczewo – zdjęcia w marinie, między żaglówkami

Jeśli jesteście fanami sportów wodnych i wszelkiego rodzaju innych atrakcji związanych z wodą to polecam Wam plener w miejscu jakim jest Zarzeczewo oraz Klub Żeglarski i jego okolice. Możemy udać się na pomost i zrobić zdjęcia wśród łodzi i statków. Kto wie być może znajdziemy tam razem kapitana, który pozwoli nam uwiecznić Was za sterami. Jeśli nie boicie się zamoczyć to chętnie wykonam Wam również sesję w wodzie. To naprawdę niepowtarzalne ujęcia.


Plener ślubny jak z bajki

Pałac Bursztynowy (lokalizacja płatna)

Nie jedna z kobiet marzy o ślubie niczym z bajki – dla tych Pań Młodych mam również idealną propozycję, jaką jest plener ślubny w Pałacu Bursztynowym. Wyobraźcie sobie siebie pośród zielonych, pałacowych ogrodów. Przepiękne tło, którego nie zastąpi żadne atelier fotograficzne. Żywe kwiaty, zielone krzewy, zielona łąka, czy wodospad – to wszystko znajdziecie w otoczeniu Pałacu. Granitowe fontanny i rzeźby staną się pięknym dopełnieniem, wręcz bajkowej scenerii.


Wisła i okolice, zawsze spoko

Plaża nad Wisłą po stronie Szpetala Górnego to piękne i urokliwe miejsce, szczególnie o zachodzie słońca. Wyobraźcie sobie siebie w takim plenerze blisko natury. Możecie pobrodzić w wodzie, przebiec się wśród długich traw. Możemy uwiecznić Was w odbiciu tafli rzeki, a jeśli będziecie mieli ochotę zamoczyć się bardziej, to także nic nie stoi na przeszkodzie!


Park Sienkiewicza – dużo zieleni 

Chociaż odbyła się tam niejedna sesja to wciąż to miejsce ma wiele uroku. Jestem pewny, że uda się nam tu uchwycić również oryginalne ujęcia. Nie dajcie sobie wmówić, że to miejsce jest oklepane i nudne. Pamiętajcie, nie ma dwóch takich samych ujęć, każda chwila może być uchwycona inaczej. Poza tym będą to Wasze zdjęcia, na których będziecie Wy i to Wy stworzycie niepowtarzalną sesję. Kręte alejki i zielona łąka dają sporo możliwości, a zdjęcia na mostku są niezwykle romantyczne.


Plener Ślubny jak za dawnych lat

Zabytkowe / zrujnowane kamienice / starówka Włocławek
Jeśli lubicie sesje na luzie i z wyluzowaniem podchodzicie do życia – również małżeńskiego. To proponuję Wam sesję na tle pięknych, zabytkowych kamienic. Nie tylko od strony pięknie wyremontowanej, ale również tej „od podwórka”. Razem stworzymy scenki, niczym z PRLu, a Wasze zdjęcia zyskają niepowtarzalny klimat. No, bo kto powiedział, że plener ślubny musi być sztywny…? Jestem przekonany, że oglądając zdjęcia po latach, wrócicie do tych chwil z uśmiechem.


Łąki i pola, nieopodal miasta

Oprócz wyżej wymienionych miejsc popularnością cieszą się także pola nieopodal Włocławka. Nic dziwnego, gdyż zdjęcia rodem z „buszującego w zbożu” pozwalają ujarzmić matkę naturę i pokazać Was w naturalnej odsłonie. Rozwiane, przez wiatr, włosy Panny Młodej, czy źdźbło kłosa wystające z klapy pana młodego sprawiają, że cała sesja jest w niezwykle romantycznym i pełnym miłości klimacie. Słońce, zieleń trawy i piękne, błękitne niebo – czego chcieć więcej.

Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa na Wasz ślub, skontaktujcie się ze mną

Czekam na wiadomość, chętnie odpowiem na pytania i szybko wyślę szczegółową ofertę.

    Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w przeciągu dwóch dni, to może oznaczać, że moja wiadomość trafiła do Twojej skrzynki SPAM.

    1 thought on “Idealne miejsca na plener ślubny we Włocławku”

    1. Pingback: fotografia ślubna Włocławek, fotograf na ślub kujawsko-pomorskiego

    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *