hotel przystań kikół

Hotel Przystań wesele nad jeziorem – Lubin, Kikół

Hotel Przystań wesele opinie

Według opinii jakie można znaleźć w Google Maps Hotel Przystań jest bardzo wysoko oceniany jako sala weselna. Jako fotograf ślubny lokal bardzo pozytywnie. Jedzenie jest bardzo dobre, a obsługa miła i pomocna.

Cennik weselny Hotel Przystań Kikół

O ofertę cenową na menu weselne można zwrócić się mail, telefonicznie lub umówić się na spotkanie z manager. Sala ma kilka gotowych pakietów, które można modyfikować. Pary Młode, które organizowały swoje przyjęcie, podkreślały że cena jest adekwatna do jakości.

Lokal z lotu ptaka

Ślub na pomoście

Wasz wspaniały ślub może odbyć się na pomoście Hotelu Przystań. Wznieście toast za Wasze nowe życie z widokiem na jezioro z zachodzącym słońcem w tle. Wyobraźcie sobie wymianę obrączek w takiej scenerii. Molo zostało specjalnie przygotowane pod ceremonię zaślubin w plenerze. Jest miejsce dla Pary Młodej, urzędnika stanu cywilnego, świadków i najbliższej rodziny. Hotel Przystań ze swoim pomostem to najbardziej spektakularne miejsce na ślub w regionie Torunia, Włocławka i Lipna.

Ślub na plaży

Chcielibyście, aby Wasz ślub odbył się na plaży? Dla Par Młodych kochających piasek, odgłos fal i piasek między palcami przygotowaliśmy taką możliwość. Nie musicie jechać nad morze, swoje marzenie możecie spełnić w centralnej Polsce, nad jeziorem Sumińskich (miejscowość Lubin koło Kikoła). Wesela na plaży są niezapomniane, wyjątkowe i oferują wiele możliwości. Fotograf ślubny również będzie miał duże pole do popisu w takiej lokalizacji.

Hotel Przystań zdjęcia – przykładowe wystroje udekorowanej sali

Wystrój rustykalny

Decydują się na styl rustykalny nawiązujecie do prostoty i prawdziwego piękna natury. Ozdoby w tym stylu to najczęściej rękodzieło z wykorzystaniem naturalnych surowców tj.: drewno, polne żywe i suszone kwiaty, rafia, gałązki czy wiklina. Hotel Przystań to idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym z uwagi na naturalną cegłę, drewniane podłogi oraz ściany porośnięte bluszczem. Lokal dysponuje również obszernym terenem zielonym.

Wystrój glamour

Błysk i bogactwo to cechy, które charakteryzują ten styl. Nie chcąc zepsuć wspaniałego efektu stylu glamour, należy zachować umiar i klasę. Chcąc uzyskać efekt WOW warto użyć kolorów z palety barw złota i srebra, do tego subtelne kryształki i inne błyskotki. Dodatkowego klimatu dodadzą kwiatowe dodatki oraz nastrojowe oświetlenie. Takie elementy wystroju znajdziecie w Hotelu Przystań.

Wirtualny spacer po sali weselnej Hotel Przystań w Kikole

Za pomocą panoramy sferycznej możecie odwiedzić Hotel Przystań i poczuć klimat tego miejsca za nim je odwiedzicie. Kliknijcie w zdjęcie aby wyświetlić interesującą Was lokalizację:

Sala weselna

Sala taneczna

Taras

Reportaż ślubny z wesele w Hotelu Przystań w Lubinie

Poniżej przedstawiam przykładowy reportaż ślubny, który miałem okazję fotografować w Hotelu Przystań. Jak widać na zdjęciach zabawa była przednia. Postanowiłem wykorzystać również ostatnie promienie zachodzącego słońca na zrobienie, krótkiego pleneru. Na początku można obejrzeć zdjęcia z przygotowań i ślubu, które odbyły się we Włocławku.

Hotel przystań dane kontaktowe

Kluczowe atuty Hotelu Przystań:

 • wymarzone miejsce na wesele!
 • przepiękna sceneria – restauracja położona jest nad samym jeziorem
 • przepyszne jedzenie
 • cudowna, duża sala taneczna
 • bardzo dobry kontakt z menedżerką
 • sprawna i profesjonalna obsługa
 • możliwość ustawienia okrągłych stołów
 • cena adekwatna do jakości

Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa na Wasz ślub, skontaktujcie się ze mną

Czekam na wiadomość, chętnie odpowiem na pytania i szybko wyślę szczegółową ofertę.

  Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi w przeciągu dwóch dni, to może oznaczać, że moja wiadomość trafiła do Twojej skrzynki SPAM.

  5 thoughts on “Hotel Przystań wesele nad jeziorem – Lubin, Kikół”

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *